Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium strip coil ] bij elkaar passen 336 producten.
Raadslat 5052 Aluminiumrol 5051 Aluminiumstrook 1mm dik
| Naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | China |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Vooraf geverfte Aluminium Met een laag bedekte Rol
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
Met een laag bedekte het poeder anodiseerde 1050 1060 1070 de Rol van het 1100 Aluminiumblad
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
0.13mm6.5mm de Rolbroodje van de Aluminiumgoot voor Kanaalbrief
| Naam van het product: | Aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De golf van het de Douanealuminium van het Aluminiumdakwerk van het het Bladmetaal Rol van het het Aluminiumdakwerk
| sleutelwoord: | golfaluminiumdakwerk, het metaaldouane van het aluminiumblad, de Rol van het Aluminiumdakwerk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1050 1060 1100 Aluminium spoel Aluminium plaat rol 1000 serie strip spoel
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
|---|---|
| breedte: | 102000mm |
| Lengte/gewicht: | vanaf uw vereisten |
Strook 1050 H24 van het de industrie Decoratieve Scheurende 0.2mm Aluminium
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Decoratieve 1xxx-serie LED-verlichting met gecoate aluminiumstrook 0.2 mm dikke aluminium spoel
| Aluminiumlegering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
Het Blad van het aluminiumdakwerk in van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria de Rolbroodje 0,5 Mm-Dikte
| Sleutelwoord: | het bladrol van het aluminiumdakwerk, de rolbroodje van het aluminiumdakwerk 0,5 mm-dikte, het beste |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Elektrisch Automobiel Batterijgeval 4mm Dunne Aluminiumstroken
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

