Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminium strip 3mm ] bij elkaar passen 148 producten.
van het de Stokaluminium van 1100 1050 6061 T6 de Cirkelplaat niet voor Cookware-Pot
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1100 3003 Schijf 25mm niet van het Stok Oppoetsende Aluminium Inductiebasis
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
800mm Dia 5052 5083 5754 Plaat 0.2mm van de 6061 Aluminiumcirkel Dikte
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
de Reeks Diamond Embossed Aluminum Checkered Plate van 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx 1.5mm Plaat van het Aluminiumloopvlak
| Sleutelwoord: | Diamond Embossed Aluminum, Aluminium Geruite Plaat, de Plaat van het Aluminiumloopvlak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongShengaluminium |
5052 3000 Reeksen het loopvlakplaat 2mm van het 5 baraluminium de plaat van de aluminiumcontroleur
| Productnaam: | betreedt de aluminium geruite plaat, 5 baraluminium plaat, 2mm de plaat van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiumcheckerplaat 5754 3003 6061 Aluminium diamanten loopvlakplaat voor vloeren
| Trefwoord: | Aluminium geruite plaat, aluminium geruite plaatplaat, aluminium diamantplaatvloeren |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
Vijf Bars In reliëf gemaakt Aluminiumblad 3003 3103 Geruit Aluminiumblad
| Productnaam: | In reliëf gemaakt Aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
Het Aluminiumcirkel van 1050HO A3003 om het Blad Pan Aluminium Disk For Cookware van het Schijfaluminium
| Productnaam: | 1050HO het aluminium van de aluminiumcirkel, de pan van het aluminiumblad, aluminiumschijf voor cook |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
1100 1050 1060 3003 3105 Oppoetsende van de de Cirkelplaat van de Aluminiumschijf het Aluminiumschijf voor Cookware
| Productnaam: | aluminiumcirkel 3003,1060 de schijf van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel om aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
Aluminium Geruite Plaat 5 Bars 3 Bars 4x8-Aluminiumdiamond plate embossed aluminum sheet
| Naam: | in reliëf gemaakt aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

