Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 80mm large aluminum discs ] bij elkaar passen 15 producten.
Kleine aluminium cirkelplaat 3003 H24 cirkel aluminium pannen
| legering: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Diameter: | 801000mm |
1000mm Schijf 1050 van de Aluminiumcirkel 1060 1100 voor Industrieel
| Pakket: | Houten pakket |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Diameter: | 801000mm |
Diameter 50 tot 240mm Aluminiumcirkel 2 tot 6mm Dikte 1050 3003 5052 Fabrikant From China
| Naam: | Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, Gebeëindigde Molen |
Diameter 50 Mm-Aluminiumcirkel 2 tot 6mm 1050 1060 3003 5052 Fabrikant From China
| Naam: | Aluminiumcirkel |
|---|---|
| Materieel Proces: | Warmgewalst (gelijkstroom)/walste koud (CC) |
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
RoHS 1050 de Cirkel van de Aluminiumlegering 0,1 - 6.0mm Dikte 80 - 1000mm Diameter
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Vorm: | cirkel |
| Dikte: | 0.136.5mm |

