Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum sheet roll ] bij elkaar passen 141 producten.
3003H Voorraad 8011 van het rolaluminium het Broodje van het Aluminiumblad
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Huishouden 8011 de Zachte Jumboaluminiumfolie van het Aluminiumfoliebroodje H112
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van de aluminiumfolie, Aluminiumfolie Jumbobroodjes |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Fabriek 8011 van China van de het Broodjesprijs van Aluminiumfoill de Folie van de het Voedselrang
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, de Aluminiumfolie van de Voedselrang, 8011 de Prijs van Alum |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
van de de brievenrol van het aluminiumkanaal van de het Aluminiumversiering van het de Rolaluminium het Bladbroodje
| sleutelwoord: | de rol van de aluminiumversiering, de brievenrol van het aluminiumkanaal, het Broodje van het Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5754 aluminiumblad 5 Bar 5mm 4x8-het Broodje van Diamond Plate Embossing Aluminum Sheet van het Bladaluminium
| Productnaam: | 4x8 aluminium traanplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
1050 1060 1100 Aluminiumrol 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Het Broodjesnummerplaat 1060 van het aluminiumblad 1100 1050 Aluminiumlegering voor Industrie
| sleutelwoord: | Het Broodje van het aluminiumblad, aluminiumblad 1050,1060 de prijs van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van het de Spatiesblad van het sublimatiealuminium van de het Broodjesvervaardiging het Metaal van het het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | het blad van het sublimatiealuminium, het metaalvervaardiging van het aluminiumblad, het Broodje van |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Groothandel 8 - 50 Mic Aluminum Foil 8011 Aluminiumfoliebroodje voor Dienblad
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, Aluminium Foll voor Aluminiumdienblad |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |

