Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil jumbo roll ] bij elkaar passen 41 producten.
5052 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje voor de Voorraad van de Airconditionervin
| sleutelwoord: | 8011 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
1050 3003 Medische het Voedselrang 500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
1050 3003 het Voedselrang 1500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje Medische Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
5a02 8006 Anticorrosief de Aluminiumfolie Jumbobroodje van de Voedselrang
| Sleutelwoord: | 8006 8011 de Aluminiumfolie van de Voedselrang, Aluminiumfolie Jumbobroodje, Aluminiumfolie voor Foo |
|---|---|
| Legeringstype:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Binnenkernmaterialen: | Aluminiumkern, enz. |
Voedselrang 8011 3003 van de Prijsalmunium van het Aluminiumfolie Jumbobroodje van het de Foliebroodje Aluminiumfoliëndocument
| Sleutelwoord: | het document van het broodjesaluminiumfoliën van de almuniumfolie, voedselrang 8011 prijs van het 30 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
5A02 aluminiumfolie Jumbobroodje voor Voedsel560mpa H112 Bui
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedsel, Aluminiumfoliedocument, Aluminiumfolie Jumbobroodje |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
8006 Aluminiumfolie van legering H22 100mic Jumbo Roll Food Grade Container Folie
| Merken: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Naam van het product: | aluminiumfoliebroodje |
| legering: | 8006 |
8006 de Jumbo van het 8011 Aluminiumfoliebroodje voor identiteitskaart 76mm van Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedselcontainers, het broodjes gouden, gouden aluminiumfolie van de aluminiumfo |
|---|---|
| Legeringstype:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Binnenkernmaterialen: | Aluminiumkern, enz. |
1050 1060 8011 o-het Voedselrang 400mm van het Aluminiumfolie Jumbobroodje Medische Aluminiumfolie
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
1100 1120 3102 8011 Hydrofiele aluminiumfolie Jumbo rol voor airconditioning
| Merken: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| legering: | 1100 1200 3102 8011 |
| Temperatuur: | H22, H24, H26 |

