Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 6063 6061 t6 t4 aluminum coil ] bij elkaar passen 24 producten.
Legering 6063 6061 van de het Aluminiumrol van t6 t4 van het het Aluminiumblad het Broodjesvoorraad
| Sleutelwoord: | 6063 6061 het aluminiumrol van t6 t4, 6061 het broodje van de aluminiumlegering, aluminiumrol 6063 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Vervaardiging 6061 van de aluminiumplaat de Prijs van het Aluminiumblad per het Aluminiumplaat van kg 6082 t6 6061 t651
| Sleutelwoord: | aluminium 6061 t6 dikte 4 mm, aluminium spoelplaat, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
T6 geanodiseerde aluminiumplaat strip spoel aangepast formaat
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Vorm: | Plaat, Blad, Rol |
| Kleur: | Gouden zilver, Champagne, Zwarte, Brons, Enz. |
5052 Gekleurde aluminium spoel Uitstekend uiterlijk 032 Aluminium spoel Aluminium geverfde spoel
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Breedte: | 20-2400mm |
0.4mm de 0.5mm Dunne Rol van de Aluminiumstrook voor Kanaalbrief 1060 H14 1050 1100 3003 3005
| sleutelwoord: | De Rol van de aluminiumstrook, Aluminiumstrook voor Kanaalbrief, 1060 h14-Aluminiumrol |
|---|---|
| Oppervlakte: | De molen eindigt, Geen Vlekken, zonder Ruwe Rand |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2 mm 3 mm 4 mm Aluminiumplaat Marine Grade Alloy 6063 6061 Aluminiumplaat
| legering: | 6061 6063 |
|---|---|
| Temperatuur: | T6, T651, T4, T851, enz. |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
Standaard exportpakket van geanodiseerd aluminium
| Oppervlakte: | Helder, mat, haarlijn, borstel, zandstralen, geruit, reliëf |
|---|---|
| Vorm: | Plaat, Blad, Rol |
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |
Geanodiseerd aluminium plaatblad 1060 1100 3003 5083 6061 1000 mm
| Breedte: | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |
| Bui: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
6061 de Plaath32 Blad met hoge weerstand van de Aluminiumlegering voor Verpakking
| Trefwoord: | 6061 aluminiumplaat, aluminiumblad voor verpakking, 6061 H32-aluminiumblad |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, decoilen, lassen, ponsen, snijden |
| Woedeaanval: | O - H112 |
6061 van de de Legeringsplaat H32 van het Aluminiumblad Blad met hoge weerstand 350mm voor Verpakking
| Sleutelwoord: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |

