Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 4x8 aluminum sheet ] bij elkaar passen 37 producten.
Plafond 5083 6061 de Plaat4x8 Ontwerp van de Aluminiumlegering voor de Bouw
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumplaat, aluminiumlegering 5083, de prijs van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
4 X 8 Aluminium plaat 0,5 mm 1,0 mm 1 bar Aluminium plaat
| Productnaam: | Aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
| Woedeaanval: | O-H112, T4, T8, T651 |
Gegroefde Diamant Aluminium Plaat 5754 5052 Aluminium Traanplaat 1050 3003 Gegroefde Aluminium Spoel
| Trefwoord: | reliëf diamant aluminium plaat, aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-8000-reeksen |
| Woedeaanval: | O - H112 |
A3003 5052 5754 Aluminium diamantenplaat 6061 Aluminium loopvlakplaat 5 bar Aluminium checkplaat
| Productnaam: | Aluminium geruite plaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000-serie-8000-serie |
| Woedeaanval: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
6061 T6 Aluminiumplaat voor maritieme toepassingen Dikte 0,2-500 mm Term CFR
| legering: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Breedte: | 1002600mm |
1 4 inch dikke aluminium plaat 1/8 inch 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm dikte 4 * 8 FT
| Aluminiumlegering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm-2600mm |
| Breedte: | 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm of elk maatwerk |
De Plaat ENGELSE AW 5754 5083 H111 4x8 Marine Grade Aluminium Plate Sheet van het douanealuminium
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaat, 5754 Aluminiumplaat, Marine Grade Aluminium Plate |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Aluminiumlegering: | A5052, A5005, A5083, A5754 |

