Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 4mm aluminium sheet ] bij elkaar passen 28 producten.
Fabricage geanodiseerd aluminium plaat 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 aluminium plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Lengte: | 1-12m of aangepast |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De Rolfabrikant 0.2mm 0.32mm 1mm 2mm 4mm van het 5000 Reeksenaluminium het Broodje van 5005 5754 5182 5052 5083 Aluminiumrollen
| Sleutelwoord: | De Rol van het 5000 Reeksenaluminium, 5083 Aluminiumrollen, 5052 Aluminiumrollen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| aluminiumlegering: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
Vervaardiging 6061 van de aluminiumplaat de Prijs van het Aluminiumblad per het Aluminiumplaat van kg 6082 t6 6061 t651
| Sleutelwoord: | aluminium 6061 t6 dikte 4 mm, aluminium spoelplaat, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm Dikte 6061 het Blad van de het Aluminiumplaat van 6063 T6-de Plaatvliegtuigen van het Legeringsaluminium
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaat, aluminiumplaat 6061, de plaat van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Aluminiumlegering: | 6061, 6063 |
Het Aluminiumschijf 1070 Aluminium Weerspiegelend Blad ASTM B209 van H14cookware
| Sleutelwoord: | aluminiumschijf voor cookware, het aluminium van de cirkelplaat, 1060 de schijf van de aluminiumcirk |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
Legeringsaluminium 5052 5083 5754 Plaatdikte 4mm 25mm het Blad van de het Aluminiumrol van de Aluminiumplaat
| Naam: | De Plaat van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
T3 T8 1100 Dunne Textuur 4mm Rol 15mm van de Aluminiumstrook Breedte
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anodiserend Aluminium om Blad 1050 1060 1070 1100 3003 3004 van de Cirkelschijf 8011
| Dikte: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Diameter: | 801000mm |
| MOQ: | 3 ton |
Fabriek Hoogwaardige 5000-serie Aluminium Diamant gekabelde plaat Gemaakte Aluminium Diamantplaat
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O - H112 |
| dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |

